Науковий семінар «Статистичне дослідження впливу податків на фінансову самостійність бюджетів областей України»

Науковий семінар «Статистичне дослідження впливу податків на фінансову самостійність бюджетів областей України»

17 лютого 2016 року за результатами роботи студентського наукового гуртка кафедри економічної кібернетики відбувся науковий семінар, в якому взяли участь представники НАСОА та НУБіП.

Науковий керівник семінару – доцент кафедри економічної кібернетики НАСОА Перхун Л.П.

Доповідь студентки 3 курсу НАСОА за напрямом підготовки «Фінанси і кредит» Довгополої Вікторії на тему «Економіко-статистичне дослідження впливу податків на фінансову самостійність бюджетів областей України» виявилась надзвичайно актуальною і викликала гостру дискусію.

Активними учасниками обговорення від НАСОА виступили завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор Бондарук Т.Г. , викладачі кафедри економічної кібернетики (завідувач, д.е.н., проф. Кадієвський В.А. і в.о. проф. Семяновський В.М.) та декан економіко-статистичного факультету, д.е.н., проф. Пантелеєв В.П., від НУБіП докторант кафедри економічної теорії Байдала Вікторія.

Подібні зустрічі, без сумніву, є гарною школою для молодих вчених і стартовим майданчиком для обговорення наукових рішень важливих проблем розвитку національної економіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *