Міжнародний день бухгалтера: засідання студентського наукового товариства

10 листопада 2021 року викладачі кафедри обліку, аудиту та оподаткування – кандидат економічних наук, доцент Петраковська Олена Володимирівна та старший викладач Свирида Олена Андріївна – разом із учасниками студентського наукового товариства «Сучасний бухгалтер» провели засідання, присвячене Міжнародному дню бухгалтера.

З вітальним словом до майбутніх професіоналів-бухгалтерів звернувся завідувач кафедри обліку, аудиту та оподаткування, доктор економічних наук, професор Корінько Микола Данилович.

Студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» взяли участь в інтелектуальній вікторині. Майбутні спеціалісти Ткаченко Тетяна (гр. 16.01), Лукіна Марина (гр. 19.01) презентували також цікаві доповіді на актуальні теми з бухгалтерського обліку.

Учасники події проявили високу активність, продемонстрували високий рівень знань з обраної спеціальності, отримали багато нової цікавої інформації та позитивні враження.

Дякуємо всім учасникам, і бажаємо подальших успіхів у навчанні та вагомих здобутків в опануванні майбутньої професії!