«Інтернет речей – середовище побудови смарт-суспільства»

18 листопада відбулося чергове засідання студентського наукового товариства «Цифровізація суспільства та бізнесу: виклики та можливості для молоді».

Тематична панель «Інтернет речей – середовище побудови смарт-суспільства», модератор теми – доцент кафедри економіко-математичних дисциплін та ІТ Ставицький О.В.

На початку засідання модератор зробив вступну доповідь, в якій ознайомив присутніх з проблематикою теми дня.

У засіданні взяли участь студенти 1 та 2 курсу освітньо-професійної програми «Цифрова економіка» та викладачі кафедри економіко-математичних дисциплін та ІТ

Студенти підготували цікаві актуальні доповіді по темі засідання. Кожна доповідь по завершенні породжувала активну дискусію.

По завершенні засідання завідувачка кафедри Єршова О.Л. зробила цікаве та пізнавальне повідомлення про провайдерів Інтернету речей в Україні, протоколи та стандарти зв’язку для Інтернету речей.

Була призначена тема наступного засідання студентського наукового товариства та термін його проведення.