Конкурси програми Еразмус+ КА1

Жешувський університет (м. Жешув, Польща) оголошується конкурс на отримання стипендії Еразмус+ кредитна мобільність для бакалаврів (2-го, 3-го, 4-го року навчання) та магістрів (1-го року навчання) для навчання упродовж другого семестру 2018 / 2019 н.р. у Жешувському університеті (Економічний факультет).

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською та українською мовами:

1. CV / резюме у форматі EUROPASS >.
  2. Мотиваційний лист (Letter of motivation).
  3. Витяг із залікової книжки.
  4. Копію першої сторінки закордонного паспорта.
  5. Попередній план навчання в університеті-партнері (перелік курсів).

Пакет документів в електронному вигляді, архівований в один файл, необхідно надіслати до відділу міжнародного співробітництва НАСОА за адресою iro@nasoa.edu.ua.

Паперові варіанти документів слід подати до відділу міжнародного співробітництва НАСОА.

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Дату співбесіди буде оголошено окремо.

Кінцевий термін подання документів: 10 жовтня 2018 року!