Карантин – не перешкода для студентів  НАСОА!

Карантин – не перешкода для студентів  НАСОА!

Через карантинні обмеження студенти Національної академії статистики, обліку та аудиту навчаються онлайн. Нинішня ситуація кинула свого роду виклик освітній галузі країни, з яким, на нашу думку, заклади вищої освіти успішно справляються.

Пандемія дала зрозуміти нам, що потрібно бути гнучкими і вміти швидко перелаштовуватися на нові підходи, процеси та технології навчання. І хоча вони відбуваються спонтанно, є позитивні результати – ми вже їх побачили, коли перевели в режим дистанційної форми навчальний процес Національної академії статистики, обліку та аудиту.

2 листопада 2020 року доктором педагогічних наук, професором Теловатою М.Т. відповідно до розкладу занять проведено дистанційно лекцію для студентів 2-го курсу групи ОО(б) 19.01 денної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік». Матеріали лекції заздалегідь було розміщено на порталі Moodle, а лекцію проведено з використання платформи Zoom.

Дистанційна освіта – цікава новація, яку застосовує чи не кожен закордонний виш. В Україні нова освітня технологія також активно використовується. Дедалі більше закладів освіти впроваджує цю форму навчання у власну систему.

В НАСОА активно використовуються Moodle, Zoom, Skype, Viber та Telegram для забезпечення безперервного освітнього процесу в умовах карантину.

Навчатися студентам дистанційно, досить незвично, але круто. Це ще одна можливість спробувати щось нове для самоосвіти. Але будемо сподіватися, що згодом навчання повернеться в аудиторії НАСОА.