Час проведений з користю – це завжди незабутні враження та гарний настрій!

Підготовче відділення для іноземних студентів Національної академії статистики, обліку та аудиту вкотре гостинно зустрічає студентів з Туреччини. Традиційним стало їх ознайомлення з історією та культурою міста Києва, яке для них проводить старший викладач кафедри іноземних мов Стогній Ірина Валеріївна.

Цікавою та корисною для студентів стала екскурсія мальовничим центром міста. Студенти пройшлися старовинними вулицями, прогулялися Пейзажною алеєю, насолодилися колоритом виробів майстрів народної творчості на Андріївському узвозі, ознайомилися з трагічною історією Десятинної церкви, були вражені величчю 400-літньої липи, яку, за переказами, посадив Петро Могила. Групу вразила архітектура Андріївської церкви та прибуткового дому Замок Річарда.

У чудовому настрої завершили свою прогулянку вечірнім Подолом і не забули скуштувати страви української національної кухні.