Екскурсія до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз

Екскурсія до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз

13 жовтня 2016 року студенти групи ОАд 12.01/1, що навчаються за магістерською програмою «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю» здійснили екскурсію до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

У процесі екскурсії студенти ознайомилися із історією експертної діяльності, структурою інституту та відвідали Музей, що знаходиться безпосередньо в його приміщенні. Студенти мали можливість познайомитися із провідними фахівцями, які здійснюють різні види експертиз, зокрема: товарознавчої, лінгвістичної, почеркознавчої, інтелектуальної власності, інженерної та будівельно-технічної, військової, економічної, трасологічної, психологічної.

У процесі зустрічі із завідувачем лабораторії судово-економічних експертиз заслуженим економістом України Галиною Петрівною Ільчук та директором Інституту доктором юридичних наук, заслуженим юристом України Олександром Григоровичем Рувіним досягнута домовленість про укладення договору про співпрацю, зокрема, про проходження студентами виробничої практики, в тому числі і на посадах співробітників Інституту.

Студенти та викладачі кафедри аудиту щиро вдячні Олександру Григоровичу Рувіну за надану можливість та організаційне забезпечення екскурсії, адже отримані знання, з практичної діяльності за фахом, формують у майбутніх фахівців високий рівень професійної компетентності, необхідний рівень знань та вмінь, підвищують мотивацію і бажання студентів навчатися за магістерською програмою «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю».

Екскурсія була проведена за ініціативи кафедри аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *