З Днем української мови та письменності!

З Днем української мови та письменності!

Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема.

В. Сосюра

Студенти наукового гуртка «Січ» до цієї дати організували своєрідний флешмоб, де усі охочі читали вірші, крилаті вислови про рідну мову.

Напередодні, щоб створити атмосферу свята, першокурсники Коледжу бізнесу та аналітики зробили плакати та листівки з висловами про мову, прикрасивши ними Академію. Викладач української мови та літератури Катерина Миколаївна Атаманчук провела серед студентів 1-го курсу інтелектуальну гру-конкурс «Знавці української мови».

Студенти НАСОА виступили з доповідями на Всеукраїнській науково-практичній конференції до Дня української мови у Національному авіаційному університеті та одержали сертифікати (Польова Ольга, студентка 2 курсу фінансово-економічного факультету: «Лексика творів Г.Сковороди у дзеркалі статистики»; Мельниченко Юлія, студентка 2 курсу фінансово-економічного факультету: «Використання фітонімів у малій прозі Євгена Гуцала»; Сташевська Альона, студентка 2 курсу обліково-статистичного факультету: «Українська мова в сучасних ЗМІ: проблеми культури мови»).

Старший викладач кафедри іноземних мов З.Д. Варавкіна репрезентувала свою доповідь: «Культура мовлення і сучасний молодіжний сленг» на Всеукраїнській науково-практичній конференції: «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі», що відбулася в цей день у Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова. Абітурієнти підготовчих курсів у стінах НАСОА написали радіодиктант національної єдності.

Бережіть і збагачуйте рідну мову! Це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце серед народів світу.

Керівник наукового студентського гуртка «СіЧ» – З.Д.Варавкіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *