День Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня на нашу землю приходить одне з найбільших християнських свят – Покрови Пресвятої Богородиці. Свято Покрови було найбільшим святом для козаків. Саме тому воно відзначається як День Українського козацтва, а з 2014 року українці святкують його як і День захисника України.

Напередодні свята члени наукового студентського гуртка «СіЧ» підготували настінну виставку про гетьманів України.

Студенти 1-2-их курсів Академії переглянули та обговорили документальний фільм про одного з найвидатніших гетьманів – Богдана Хмельницького.

На практичних заняттях з української мови проводились поетичні хвилинки. У віршах студенти передали звитягу Українського війська, дух патріотизму, велику любов до Батьківщини.

Усім захисникам нашої Вітчизни побажаємо козацької мужності, дідівської гідності, незламної сили волі та віри у власні сили.

Сьогодні ми просимо у Пресвятої Богородиці захисту для наших бійців, які бережуть спокій та мир у наших оселях, та мирного неба для України.

Діво Пресвятая – матір матерів,
Пригорни до серця всіх своїх синів.
Освіти нам душі світлом золотим,
Виповни любов’ю весь вкраїнський дім!

Научи, як землю вберегти від зла
Розумом, діянням і крилом тепла.
Пресвята Покрово – сонце доброти,
Землю України щастям освіти!