80-річчя спеціалізованої загальноосвітньої школи № 139

19 травня 2017 року у спеціалізованій загальноосвітній школі №139 з поглибленим вивченням математики відбулася визначна подія – 80-річчя з дня її заснування.

Від імені професорсько-викладацького складу Національної академії статистики, обліку та аудиту з привітальним словом виступила проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, доктор економічних наук, професор Момотюк Л. Є.

Людмила Євгенівна висловила слова вдячності за творчу співпрацю Академії і школи, за підготовку нової генерації молодого покоління, майбутньої духовної та інтелектуальної еліти української нації.

З нагоди святкування 80-річчя від дня заснування спеціалізованої школи №139, директор школи, Усенко Оксана Володимирівна, кандидат наук з державного управління, доктор філософії, вручила Акакдемії «Почесний символ дружби» з побажанням подальшої плідної співпраці на ниві освітянства.