ІI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку фінансово-економічної системи: пріоритети та перспективи»

ІI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку фінансово-економічної системи: пріоритети та перспективи»

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Національної академії статистики, обліку та аудиту виступила одним із співорганізаторів ІI Міжнародної  науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених  «Актуальні проблеми розвитку фінансово-економічної системи: пріоритети та перспективи», яку було проведено  20 жовтня 2022 року на базі Львівського торговельно-економічного університету.

Від Академії з вітальним словом до учасників конференції звернулася завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доктор економічних наук, професор, Заслужений економіст України Таїсія Григорівна Бондарук.

У заході активну участь взяли викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Інга Олександрівна Артем’єва, Людмила Миколаївна Богріновцева, Ірина Володимирівна Заїчко та здобувачі вищої освіти ОПП «Фінанси, банківської справи та страхування».

Здобувачка 4 курсу  ОПП «Фінанси, банківської справи та страхування» Лілія Безпалько виступила з доповіддю на тему: «Розвиток ринку державних цінних паперів в Україні в умовах війни”.

Дякуємо організаторам та учасникам за інтелектуальну комунікацію, інформативний, корисний та гарно організований науковий захід, можливість прийняття участі в діалозі з міжнародною науковою спільнотою, яка щиро підтримує не тільки воєнний, а й науковий фронт!