Співпраця зі здобувачами вищої освіти Львівського торговельно-економічного університету

20 жовтня 2022 року, в рамках проведенння ІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Актуальні проблеми розвитку фінансово-економічної системи: пріоритети та перспективи», знов зустрілися зі здобувачами вищої освіти Львівського торговельно-економічного університету – нашого партнера по програмі Студентської академічної мобільності (і не тільки), які у минулому році за програмою САМ навчалися в Національній академії статистики, обліку та аудиту. Раді були знов побачити наших друзів! Передали всім привітання з Києва  і цінні подарунки.

Сподіваємося на подальшу співпрацю на освітянському та науковому фронті!

Разом до ПЕРЕМОГИ!