Відповідно до плану проведення наукових семінарів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Національної академії статистики, обліку та аудиту на 2022 – 2023 н. р. під модераторством завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доктора економічних наук, професора Бондарук Таїсії Григорівни було проведено науковий семінар «Особливості формування фіскального простору місцевих бюджетів України в період воєнного стану».

У семінарі прийняли активну участь здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми “Фінанси, банківська справа та страхування” – учасники проблемоної групи «З проблем розвитку фінансової системи» студентського наукового товариства «Фінансист».

Науковий захід відбувся у дружній та доброзичливій атмосфері. Високий рівень доповідей, презентацій та дискусій підтверджує ґрунтовну фахову підготовку здобувачів вищої освіти – учасників проблемної групи. Діяльність таких проблемних груп доводить важливість подібних заходів для залучення здобувачів вищої освіти до самостійної науково-дослідної роботи, розвитку аналітичного мислення та розширення наукового кругозору.