Захист робіт магістрів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» програми «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми навчання

22-23 січня 2024 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Національної академії статистики, обліку та аудиту відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів здобувачів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми навчання.

З вітальним словом до здобувачів звернулася гарант освітньо-професійної програми підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти «Фінанси, банківська справа та страхування», д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, Заслужений економіст України Таїсія Григорівна Бондарук, яка ознайомила всіх із процедурою захисту та представила голову комісії д.е.н., професора, професора кафедри фінансових ринків Державного податкового університету, Заслуженого діяча науки і техніки України Світлану Василівну Онишко та членів комісії: д.е.н., професора, проректора з науково-педагогічної та фінансово-економічної роботи Світлану Володимирівну Шульгу, к.е.н., доцента, декана фінансово-економічного факультету Вікторію Вікторівну Пархоменко, к.е.н., доцента, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Людмилу Миколаївну Богріновцеву.

Усі кваліфікаційні роботи магістра захищені на позитивні оцінки, що свідчить про якісну підготовку здобувачів вищої освіти, які в процесі захисту продемонстрували високий рівень теоретичних знань і практичних навичок у сфері фінансів, банківської справи та страхування.

Вітаємо випускників та бажаємо наснаги, успіху, творчих злетів та нових перемог!

Пишаємось нашими здобувачами і завжди чекаємо в стінах рідної Академії.