22 січня в рамках дисципліни «Психологія та педагогіка» (викладач: Черушева Г. Б. – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри філософії, права та соціально-гуманітарних дисциплін) відбулася гостьова зустріч студентів-першокурсників із стейкхолдером, заступником начальника Бориспільської районної військової адміністрації Андрієм Віталійовичем Синяковим.

Тема гостьової лекції: «Роль психологічного знання в життєдіяльності людини і, зокрема в системі управління».

В рамках зустрічі Андрій Віталійович охарактеризував особливості командної роботи та стилю управління в кризових ситуаціях, зокрема в умовах війни.

На прикладах роботи колективу Бориспільської районної військової адміністрації Андрій Віталійович розкрив креативні підходи щодо психологічної допомоги, виходу із стресових ситуацій, подоланню тривоги та емоційного виснаження, підкреслив роль комунікативної компетентності управлінців, враховуючи широкий спектр комунікації як всередині трудового колективу так і в системі зовнішніх зав’язків.

Як настанова майбутнім керівникам, прозвучала ключова теза: «Хочеш управляти людьми, навчись управляти собою».