Захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Фінанси»

Важливою складовою професійної підготовки майбутніх фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування є написання курсових робіт. Даний вид роботи з одного боку дозволяє реалізувати на практиці знання та навички, набуті під час вивчення навчальних дисциплін, з іншого ‒ зорієнтований на реалізацію наукового потенціалу здобувачів через можливість здійснення ними власного наукового пошуку.

22 травня 2024 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбувся захист курсових робіт здобувачів групи 22.04 освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» з навчальної дисципліни «Фінанси». Здобувачі вищої освіти презентували роботи, обґрунтовуючи вибір теми та методику дослідження, відображаючи в презентаційному матеріалі ключові положення та висновки власних наукових досліджень.

Комісія у складі д. е. н., професора, Заслуженого економіста України, завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Т. Г. Бондарук, к.е.н., доцента, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування (гаранта ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування») І. В. Заїчко, к. е. н., доцента, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ю. В. Ковернінської відзначила, що здобувачі групи 22.04 під час захисту своїх робіт продемонстрували глибоке розуміння основних фінансових категорій та процесів, а також вміння визначати ключові проблеми та пропонувати ефективні шляхи їх вирішення. Це свідчить про високий рівень знань та навичок, які здобувачі отримали під час навчання, і про їх здатність застосовувати ці знання на практиці.

Вітаємо здобувачів групи ФБСС-22.04 з успішним завершенням важливого етапу в їхньому навчанні та бажаємо подальших успіхів!