Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» для студентів 4 курсу

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці та відповідно до Наказу Національної академії статистики, обліку та аудиту «Про організацію та проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін та освітніх програм у 2021/2022 навчальному році» № 16 від 14.02.2022 р., на базі кафедри «Фінансів, банківської справи та страхування» 22.02.2022 року проведено 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» для студентів 4 курсу.

Змагання здобувачів вищої освіти у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок, а також у професійній підготовці спеціалістів має на меті виявлення та розвиток обдарованої студентської молоді, підвищення навчально-пізнавальної активності, формування кадрового потенціалу для майбутньої дослідницької, виробничої, фінансової і бізнесової діяльності майбутніх фахівців.

З найкращими побажаннями відмінних успіхів учасникам Олімпіади побажали:

• Голова жюрі – Бондарук Т. Г., завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доктор економічних наук, професор;

члени жюрі:

• Артем’єва І.О.,  кандидат економічних наук, доцент;
  • Заїчко І.В.,  кандидат економічних наук, доцент.

Олімпіада проходила поетапно, студенти вирішували як тестові завдання на знання теоретико-методичних засад фінансів, інвестування, банківських операцій та страхування; так і ситуаційні завдання практичного характеру.

Маємо надію, що наука про фінанси, банківську справу та страхування  допоможе студентській молоді опанувати сучасні тенденції та комплексно і компетентно застосовувати їх у майбутній професійній діяльності.