Проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія»

22.02.2022 р. членами кафедри економіки та менеджменту ЗЕД було організовано та проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» серед студентів 2-4 курсів спеціальностей 281 «Публічне управління та адміністрування», 071 «Облік і аудит», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування», 073 «Менеджмент», 051 «Економіка».

Захід проводився у два етапи, перший з яких передбачав виконання тестового завдання, другий – виконання практичного завдання. Олімпіада пройшла у теплій та дружній атмосфері.

За підсумками І етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» призові місця посіли

• Анастасія ІВАНОВА,
  • Тимур ЗАЯРНИЙ,
  • Анна ФІЛЮК,
  • Наталія ТУХТАБАЄВА.

Щиро вітаємо призерів та всіх учасників Олімпіади й бажаємо в подальшому досягти нових наукових звершень, наполегливо працювати над підвищенням рівня знань, зберігати й розвивати найкращі традиції Національної академії статистики, обліку та аудиту!