Онлайн-зустріч з гарантом освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування»

15 вересня 2022 року відбулася онлайн-зустріч з гарантом освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування», доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к.е.н. Заїчко Іриною Володимирівною  зі студентами 3 та 4 курсів, які здобувають перший (бакалаврський) рівень вищої освіти.

Під час обговорення наукового фокусу освітньо-професійної програми увагу слухачів було привернуто до  використання актуальних результатів сучасних наукових досліджень під час навчання та активізації науково-дослідної роботи студентів, як  важливої складової освіти.

Забезпечуючи  формування фахового наукового світогляду та сприяючи розвитку можливостей самонавчання і самореалізації в професійній діяльності, наукова робота покликана розвивати творче мислення та проявляти індивідуальні здібності здобувачів. Саме тому, студентська молодь активно відгукнулася на пропозицію гаранта долучитися до науково-дослідної роботи кафедри та приймати активну участь у науково-практичних конференціях різного рівня та підготовці наукових статей.