Неформальна освіта: можливості для саморозвитку та здобуття нових знань!

У рамках вивчення дисциплін «Фінанси підприємств» (викладач – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Заїчко І.В.) та «Публічні фінанси» (викладач – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Богріновцева Л.М.) здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 051 «Економіка», 281 «Публічне управління та адміністрування» пройшли онлайн курси «Підприємництво. Власна справа в Україні», «Фінансовий менеджмент» та «Є-data: можливості та ефективний контроль за публічними фінансами» на платформі Prometheus.

Загалом, здобувачі отримали більше 30 сертифікатів, що засвідчують успішне проходження курсів.

Щиро дякуємо викладачам за мотивацію здобувачів до отримання нових знань і пишаємося успіхами наших здобувачів!!!