«Інновації в банківській сфері»

«Інновації в банківській сфері»

7 грудня 2023 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбувся науковий семінар на тему: «Інновації в банківській сфері», модератором якого стала к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Віта Федина.

У науковому семінарі прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування», в тому числі учасники студентського наукового гуртка кафедри фінансів, банківської справи та страхування «Фінансист».

Віта Федина ознайомила присутніх з сучасними підходами до визначення термінів «банківська інновація» та «фінансові технології», звернула увагу на переваги впровадження фінансових технологій у банківських установах, наголосила на загрозах фінтехінновацій для банків, а також розглянула фінтехпропозиції, які можуть використати банки в своїй діяльності у трьох напрямах – платіжні послуги, кредитування та управління капіталом.

Семінар пройшов в атмосфері жвавої зацікавленості, учасники отримали можливість висловити свою оцінку процесам інноватизації банківської діяльності та обмінятися думками.