Всесвітній день української хустки

Всесвітній день української хустки

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з’явилося 2019 р., покликане об’єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій. Адже здавна в українських родинах оберегом, символом любові та злагоди слугувала саме хустка.

Національна академія статистики, обліку та аудиту теж не залишилась осторонь та приєдналася до святкування. Співробітниці та студентки Академії з радістю демонстрували красу української хустки!

На фото студентки ОП “Прикладна статистика та бізнес-аналітика” – Ходор Каріна та Приходюк Анастасія; студентка ОП “Фінанси, банківська справа та страхування” – Тимощук Лілія; завідувач Національного центру обліку та аудиту, д.е.н., професор – Лубенченко Ольга, к.е.н., доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Горобець Олена; заступник декана обліково-статистичного факультету – Савчук Олена; заступник директора ФКБА – Бугера Катерина, методист ФКБА – Бондаренко Вікторія; головний бухгалтер НАСОА – Решетник Тетяна, бухгалтер – Іллічова Євгенія; директор бібліотеки НАСОА – Спіжова Світлана.