«Повсюдне самообслуговування – майбутнє, яке готує нам штучний інтелект»

6 грудня в рамках вивчення дисциплін “Статистика ринків” та “Цифровізація суспільства” відбулася зустріч здобувачів вищої освіти із стейкхолдером, менеджером з розвитку бізнесу в Україні компанії Diebold Nixdorf – Хомухою Максимом.

Модератор зустрічі: к.е.н., доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Горобець Олена.

Лекція булла присвячена повсюдному самообслуговуванню із залученням штучного інтелекту.

Пан Максим поділився зі студентами власним досвідом роботи, звернув увагу на реалії та перспективи впровадження елементів самообслуговування у фінансовій сфері, на автоматизації торговельних процесів, методах аналізу поведінки клієнта та на інноваціях, які стали можливими за допомогою штучного інтелекту.

Дякуємо пану Максиму за інформативну та цікаву лекцію!