Засідання студентського наукового товариства «Фінансист»: готуємось до Олімпіади

Днями у рамках підготовки до І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» відбулося засідання студентського наукового товариства «Фінансист», до складу якого входять проблемні групи «З проблем розвитку фінансової системи» та «З проблем розвитку банківської системи». У засіданні прийняли активну участь представники обох проблемних груп наукового товариства.

На початку засідання керівник проблемної групи «З проблем розвитку фінансової системи», завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування НАСОА, д.е.н. професор Бондарук Т. Г. зазначила, що проведення предметних олімпіад є невід’ємною частиною освітнього процесу. Олімпіада має на меті підвищення якості підготовки фахівців, розвиток творчих здібностей студентів, а також виявлення творчо обдарованої молоді та формування кадрового потенціалу для наукової діяльності.

Керівник проблемної групи «З проблем розвитку банківської системи», к.е.н., доцент Артем’єва І.О. додала, що Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Фінанси», – це інтелектуальний конкурс, спрямований на стимулювання інтересу студентів до вивчення дисципліни «Фінанси» як однієї з основоположних у формуванні ключових компетенцій здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Такі олімпіади проводяться щорічно у кілька етапів. Перший етап – внутрішньовузівський, який розрахований, насамперед, на претендентів з числа здобувачів 3 курсу, які вже мають ґрунтовні знання з дисципліни «Фінанси». Завдання для цього етапу розроблялися викладачами кафедри.

Засідання пройшло у атмосфері зацікавленості, учасники виявили жвавий інтерес до проблематики олімпіади, а також бажання перевірити свої аналітичні й практичні навички з дисципліни «Фінанси», прийнявши у ній участь.