Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінанси»

З метою пошуку обдарованої молоді, позитивної мотивації до навчання, заохочення творчої праці майбутніх фахівців та підвищення якісного рівня підготовки професіоналів з фінансів, кафедрою фінансів, банківської справи та страхування 28.02.2023 року організовано та проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінанси».

З побажаннями успіхів до учасників Олімпіади звернулися: голова журіБондарук Т. Г., завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доктор економічних наук, професор; члени журі – Заїчко І. В., кандидат економічних наук, доцент, Мельничук І. О., старший викладач.

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти третього курсу, які навчаються за ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування».

Під час олімпіади учасники розв’язували письмові творчі та практичні тестові завдання. Виконання завдань відбувалося на платформі дистанційного навчання Moodle. Приємно констатувати факт, що всі здобувачі продемонстрували  ґрунтовні  знання з дисципліни «Фінанси». Проведений аналіз відповідей на творче і тестові завдання засвідчив достатньо високі результати учасників.

За результатами виконаних завдань перемогу в Олімпіаді здобули:

• 1 місце – Тимощук Лілія, група  20.04/2;
  • 2 місце – Савощенко Аліна, група 20.04/2;
  • 3 місце – Касьян Ангеліна, група 20.04/1;

Кафедра дякує всім учасникам I етапу Олімпіади з дисципліни «Фінанси», та бажає подальших плідних успіхів і перемог!