23 лютого 2023 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика».

Організатором та відповідальною за проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади була кафедра статистики, інформаційних технологій та математичних методів в економіці.

У заході взяли участь 23 здобувача вищої освіти.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика» перемогу здобули:

• І місце – Босенко Софія (2 курс, освітньо-професійна програма “Фінанси, банківська справа та страхування);
  • ІІ місце – Тимощук Лілія (3 курс, освітньо-професійна програма “Фінанси, банківська справа та страхування”);
  • ІІІ місце – Єременко Аліна (2 курс, освітньо-професійна програма”Прикладна статистика та бізнес аналітика).

Вітаємо учасників та переможців Олімпіади і бажаємо подальших здобутків!