Конференція «Changing Society»

13–14 листопада 2015 року у Києві відбулася І Міжнародна конференція з науково обґрунтованої практики в психології «Changing Society».

Організатори конференції – факультет психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та найбільший приватний університет Польщі – Університет соціальних та гуманітарних наук у Варшаві. Одним зі співорганізаторів конференції виступив Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України.

Метою цього заходу було залучення до обміну інформацією та досвідом провідних вітчизняних і зарубіжних учених, зокрема фахівців зі США й Польщі. Основними спікерами конференції були психологи-науковці: М. Бєлєцькі, П. Стефані, Дж. Перротт, М. Суховєрська, С. Луппо та ін.

У роботі конференції взяли участь директор Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України академік С. Д. Максименко та заступник директора з науково-організаційної роботи та міжнародних наукових зв’язків член-кор. НАПН України Л. М. Карамушка.

Активними учасниками конференції стали понад 200 студентів та викладачів із різних регіонів України (Дніпропетровськ, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Львів, Дрогобич, Чернівці, Житомир, Харків, Рівне, Кривий Ріг, Кіровоград та ін.), студенти з Великої Британії, Канади. Було представлено наукові доповіді фахівців зі США, Польщі, України з актуальних академічних та прикладних проблем психології. Учасники семінару отримали відповідні сертифікати.

У цій конференції взяв участь викладач НАСОА к. психол. наук, доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін О. Р. Щіпановська, яка зупинилася на емпірично обґрунтованій психотерапії з метою запобігання негативному впливу псевдо-психологічної практики у повсякденному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *