Архіви категорії: Відділ профорієнтаційної роботи

День відкритих дверей «Осінь 2016»!

Шановні майбутні абітурієнти та батьки! Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує вас на День відкритих дверей. Початок о 10:00. Якщо ви бажаєте отримати якісну економічну освіту за європейськими стандартами і, в подальшому, високооплачувану роботу та перспективу професійного кар’єрного зростання, приєднуйтесь до лав студентів Національної академії статистики, обліку та аудиту! Гості отримують необхідну інформацію про Академію, її сучасну матеріально-технічну базу, науково-педагогічний потенціал вузу та багатоманітність студентського життя, а також інформацію щодо програми підготовки до ЗНО на підготовчих курсах. Ми з радістю чекаємо на вас!

День відкритих дверей «Весна 2016»!

Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації як підготуватися до вступу? У вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг? Тоді завітайте на День відкритих дверей до Національної академії статистики, обліку та аудиту. У вас є можливість: зустрітися та поспілкуватися з адміністрацією Академії; дізнатися про умови вступної кампанії на 2016 рік; одержати інформацію про новий перелік спеціальностей, спеціалізованих програм і додаткові можливості, що пропонуються вступникам; отримати відповіді на всі ваші запитання щодо вступу в Академію. Початок о 10:00.

Вебінар №6: «Технологія розробки дистанційного курсу – 2016»

Четверте заняття вебінару «Технологія розробки дистанційних курсів на платформі Moodle» відбудеться о 15:30. Шановні учасники вебінару під керівництвом проф. Кухаренко В.М. Нагадуємо вам, що за інформаційними матеріалами заняття вебінару, яке відбулось 15 лютого 2016 року, необхідно виконати наступні завдання (завдання тижня виконуються у форумах): Робота з інформаційними матеріалами курсу (70 балів); Форум 5.1. Спілкування текстом (10 балів); Дод. матеріал про візуалізацію для обговорення (10 балів); Звіт про роботу на 5 тижні (10 балів).

Пам’яті жертв Голодомору

Національна академія, статистики, обліку та аудиту вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні. Щороку студенти Академії активно залучаються до науково-дослідної роботи з метою отримання інформації про історичні події Голодомору з різних куточків України як від очевидців тих років, так і з архівних документів. Ця діяльність спонукає студентів до волонтерської роботи, виховує у молоді патріотизм, співчуття, розуміння. Результатом їх плідної діяльності є видання посібника хрестоматії «Голодомор 1932-1933 рр. в Україні: усна історія очима свідків, мовою документів». Початок заходу о 10:00. Запрошуємо усіх небайдужих!

День відкритих дверей в Академії!

В Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся День відкритих дверей. Академію відвідали випускники шкіл та коледжів м. Києва, Київської області та інших регіонів України. В Академії панувала атмосфера гостинності та доброзичливості. На зустріч з абітурієнтами прийшли проректори, декани факультетів, завідувачі кафедр, провідні вчені Академії. Урочисті збори відкрила професор кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, завідувач відділом профорієнтаційної роботи кандидат педагогічних наук Г.Б. Черушева, яка висловила сподівання, що сьогоднішні гості – це майбутні студенти Академії. Гостей привітав перший проректор, доктор економічних наук, професор Редько Олександр Юрійович. У своєму вітальному слові він подякував всім гостям і присутнім за проявлений інтерес до Академії, зробив короткий екскурс з її історії та сьогодення, ознайомив з напрямами […]