День відкритих дверей в Академії!

Тривалість:
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

В Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся День відкритих дверей. Академію відвідали випускники шкіл та коледжів м. Києва, Київської області та інших регіонів України. В Академії панувала атмосфера гостинності та доброзичливості.

На зустріч з абітурієнтами прийшли проректори, декани факультетів, завідувачі кафедр, провідні вчені Академії.

Урочисті збори відкрила професор кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, завідувач відділом профорієнтаційної роботи кандидат педагогічних наук Г.Б. Черушева, яка висловила сподівання, що сьогоднішні гості – це майбутні студенти Академії.

Фото: Гостей привітав перший проректор, доктор економічних наук, професор Редько Олександр Юрійович.Гостей привітав перший проректор, доктор економічних наук, професор Редько Олександр Юрійович. У своєму вітальному слові він подякував всім гостям і присутнім за проявлений інтерес до Академії, зробив короткий екскурс з її історії та сьогодення, ознайомив з напрямами професійної підготовки та спеціальностями Академії, міжнародною діяльністю та діяльністю наукових шкіл. Олександр Юрійович зосередив увагу на тому, що студенти і аспіранти Академії мають можливість стажування та підвищення кваліфікації у Національному центрі обліку та аудиту України та Аудиторській Палаті України, органах системи державної статистики України, Міністерстві фінансів України та його територіальних підрозділах, в установах фінансово-кредитної сфери, в процесі якого вони отримують досвід, необхідний для подальшого працевлаштування. Також студенти мають можливість публікувати результати своїх досліджень у наукових виданнях, що покращує якість навчання як одного із пріоритетів Болонського процесу.

Перед учасниками виступили представники факультетів, які розкрили особливості та перспективи професійної діяльності:

• Обліку та аудиту – професор М.Т. Теловата, д.пед.н., завідувач кафедри бухгалтерського обліку;
  • Фінансового факультету – професор Т.Г. Бондарук, д.е.н., декан фінансового факультету, завідувач кафедри фінансів;
  • Економіко-статистичного факультету – професор В.П. Пантелеєв д.е.н., декан економіко-статистичного факультету.

Далі виступила випускниця Академії, нині к.е.н., доцент кафедри статистики Г.В. Голубова, яка розкрила переваги пріоритетного напряму професійної підготовки «Прикладна статистика».

Фото №2: День відкритих дверей в Академії!Яскраве студентське життя в Академії, спортивні досягнення студентів, їх наукову та творчу діяльність презентував декан факультету обліку та аудиту, доктор економічних наук, професор О.І. Пилипенко. Про умови вступу до Академії та правила прийому розповіла заступник декана факультету обліку та аудиту, професор В.В. Пархоменко.

На завершення зустрічі гостям було запропоновано переглянути відеоролик із життя Академії.

Для відвідувачів були організовані екскурсії Академією. Гості мали можливість побачити комп’ютерні класи, лінгафонні кабінети, які облаштовані сучасними мультимедійними засобами організації навчального процесу, спортивні зали, аудиторії, бібліотеку та інші структурні підрозділи Академії.