Захист дисертації Мельничук Ірини Іванівни

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 12:00 годині відбудеться захист дисертації Мельничук Ірини Іванівни на тему: «Облік та аудит фінансових результатів страхової діяльності». Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник

Кандидат економічних наук, доцент Чумак Оксана Володимирівна, Державна навчально-наукова установа «Академія фінансового управління», докторант відділу фінансової глобалізації та управління державним боргом.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Крутова Анжеліка Сергіївна, Харківський державний університет харчування та торгівлі, завідувач кафедри фінансів.
  • Кандидат економічних наук, доцент Гончаренко Олена Олексіївна, Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, доцент кафедри обліку і аудиту.