Архіви категорії: Кафедра теорії бухгалтерського обліку

III Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розвитку України: економічний та гуманітарний виміри»

Державна служба статистики України та Національна академія статистики, обліку та аудиту проводять ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегія розвитку України: економічний та гуманітарний виміри» присвячену пам’яті першого ректора Національної академії статистики, обліку та аудиту, доктора економічних наук, професора, Заслуженого економіста України Івана Ісаковича Пилипенка. В роботі конференції планується участь фахівців з університетів Франції, Польщі, Грузії. Організаційний комітет конференції Голова Ректор НАСОА, доктор наук з державного управління,. професор, член-кореспондент НАН України, Заслужений економіст України Осауленко О.Г. Заступник голови Перший проректор з науково-педагогічної роботи НАСОА, доктор економічних наук, професор Редько О.Ю. Вчений секретар конференції Кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедрою фундаментальних економічних дисциплін НАСОА Гулевич О.Ю. Члени оргкомітету Декан факультету обліку та аудиту НАСОА, доктор економічних наук, професор НАСОА Пилипенко О.І. Завідувач кафедри […]

Круглий стіл «Розвиток бухгалтерського обліку в Україні: теорія, історія, перспективи»

Державна служба статистики України спільно з кафедрами теорії бухгалтерського обліку, аудиту та бухгалтерського обліку запрошують вас взяти участь у круглому столі «Розвиток бухгалтерського обліку в Україні: теорія, історія, перспективи», організованому до 65-річчя доктора економічних наук, професора кафедри теорії бухгалтерського обліку, заслуженого економіста України Пархоменка Валерія Миколайовича. Організатори Умови участі в Круглому столі Для участі в роботі необхідно надіслати на електронну пошту до 19 жовтня 2015 року (включно) заявку на участь у круглому столі, або зателефонувати за номером +380 (67) 958-71-65 (Малюга Наталія Михайлівна) з повідомленням про вашу участь. Робочі мови: українська, російська, англійська. Форма участі: виступ, участь у дискусії. Засідання Круглого столу відбудеться з 12:00 до 13:00.