Круглий стіл «Розвиток бухгалтерського обліку в Україні: теорія, історія, перспективи»

Тривалість:
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Державна служба статистики України спільно з кафедрами теорії бухгалтерського обліку, аудиту та бухгалтерського обліку запрошують вас взяти участь у круглому столі «Розвиток бухгалтерського обліку в Україні: теорія, історія, перспективи», організованому до 65-річчя доктора економічних наук, професора кафедри теорії бухгалтерського обліку, заслуженого економіста України Пархоменка Валерія Миколайовича.

Організатори

• Модератор: Малюга Н.М., доктор економічних наук, професор, кафедра теорії бухгалтерського обліку.
  • Головний доповідач: Пархоменко В.М., заслужений економіст України, доктор економічних наук, професор, кафедра теорії бухгалтерського обліку.

Умови участі в Круглому столі

• Для участі в роботі необхідно надіслати на електронну пошту до 19 жовтня 2015 року (включно) заявку на участь у круглому столі, або зателефонувати за номером +380 (67) 958-71-65 (Малюга Наталія Михайлівна) з повідомленням про вашу участь.
  • Робочі мови: українська, російська, англійська.
  • Форма участі: виступ, участь у дискусії.

Засідання Круглого столу відбудеться з 12:00 до 13:00.