Захист дисертації Василюк Марії Михайлівни

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Об 11:00 відбудеться захист дисертації Василюк Марії Михайлівни на тему «Організація та методологія контролю якості аудиторських послуг» Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Науковий консультант

Доктор економічних наук, професор Редько Олександр Юрійович, Національна академія статистики, обліку та аудиту, перший проректор з науково-педагогічної роботи.

Офіційні опоненти

• доктор економічних наук, професор Дрозд Ірина Кузьмівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, директор Центру підвищення кваліфікації;
  • доктор економічних наук, професор Проскуріна Неля Миколаївна, Запорізький національний університет, професор кафедри обліку та оподаткування;
  • доктор економічних наук, професор Редченко Костянтин Іванович, Львівський торговельно-економічний університет, професор кафедри аудиту, аналізу та оподаткування.