Захист дисертації Предко Ірини Юріївни

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 14:00 відбудеться захист дисертації Предко Ірини Юріївни на тему «Обліково-контрольне забезпечення реструктуризації підприємств». Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник

Доктор економічних наук, професор Пантелеєв Володимир Павлович, Національна академія статистики, обліку та аудиту, професор кафедри обліку та оподаткування.

Офіційні опоненти

• доктор економічних наук, професор Гнилицька Лариса Володимирівна, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», професор кафедри обліку та оподаткування;
  • кандидат економічних наук, доцент Назарова Ірина Ярославівна, Тернопільський національний економічний університет, доцент кафедри обліку і оподаткування.