Захист дисертації Куцика Петра Олексійовича

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 11:00 годині відбудеться захист дисертації Куцика Петра Олексійовича на тему «Інтегровані системи обліку і звітності в корпоративному управлінні: теорія, методологія, організація» Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Науковий консультант

Доктор економічних наук, професор Шевчук Володомир Олександрович, Національна академія статистики, обліку та аудиту, професор кафедри аудиту та підприємництва.

Офіційні опоненти

• доктор економічних наук, професор Євдокимов Віктор Валерійович, Державний університет «Житомирська політехніка», ректор, професор кафедри економічної безпеки, публічного управління та адміністрування;
  • доктор економічних наук, професор Крупка Ярослав Дмитрович, Тернопільський національний економічний університет, професор кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності;
  • доктор економічних наук, професор Петрик Олена Анатоліївна, ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», завідувач кафедри аудиту.