Захист дисертації Манько Надії Федорівни

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 14:00 годині відбудеться захист дисертації Манько Надії Федорівни на тему «Доказовість професійного судження в аудиті: теорія та практика» Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник

Доктор економічних наук, професор Корінько Микола Данилович, Національна академія статистики, обліку та аудиту, завідувач кафедри аудиту та підприємництва.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, професор Проскуріна Неля Миколаївна, Запорізький національний університет, професор  кафедри обліку та оподаткування;
  • Кандидат економічних наук, доцент Разборська Олена Олександрівна, Донецький національний університет імені Василя Стуса, доцент кафедри обліку, аналізу і аудиту.