Захист дисертації Шепелюк Віри Анатоліївни

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 15:00 годині відбудеться захист дисертації Шепелюк Віри Анатоліївни на тему: «Бухгалтерський облік і внутрішній контроль корпоративних прав:організація та методика». Спеціальність 08.00.10 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник

Доктор економічних наук, професор Брадул Олександр Михайлович, Криворізький національний університет, професор кафедри обліку, аналізу, аудиту та адміністрування підприємств гірничо-металургійного комплексу.

Офіційні опоненти

• Доктор економічних наук, доцент Пилипенко Олексій Іванович, Національна академія статистики, обліку та аудиту, декан факультету обліку та аудиту.
  • Кандидат економічних наук Шевченко Любов Ярославівна, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг), в.о. завідувача кафедри обліку і аудиту.