Тиждень Обліково-статистичного факультету, 2018

Тривалість: -
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Заходи до тижня Обліково-статистичного факультету.

Понеділок, 19 березня

• 13:00 – Семінар: «BIG DATA – СУЧАСНЕ ЯВИЩЕ ТА ТЕХНОЛОГІЯ МАЙБУТНЬОГО» (ауд. 502). Доповідач О.Л.Єршова.

Вівторок, 20 березня

• Конкурс студентських стінгазет.
  • 11.30 – Зустріч з представниками медіа агенції “UNIVERSAL MCCAN” (ауд. 207).
  • Тема: «Огляд ринку цифрового маркетингу в Україні». Доповідач Беспалова Олександра (Digital Head);
  • Тема «Аналіз медіа ринку України», доповідач Мішова Оксана (Head of Research).

Середа, 21 березня

• 12.00 – Концерт, присвячений тижню обліково-статистичного факультету (ауд. 49).

Четвер, 22 березня

• 10.00 – XVI Всеукраїнська студентська наукова конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту: теорія, методологія, організація», присвячена пам’яті д.е.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України О.С. Бородкіна (ауд 207).
  • 14.40 – Чемпіонат НАСОА з бадмінтону. Запрошуються до участі викладачі та студенти (спортивна зала).

П’ятниця, 23 березня

• 10.00 – XVI Всеукраїнська наукова конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту в Україні: теорія, методологія, організація», присвячена пам’яті д.е.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України О.С. Бородкіна (ауд. 23).