VI щорічна студентська наукова конференція «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спілкування»

VI щорічна студентська наукова конференція  «Уживання термінологічної лексики у мові   професійного спілкування»
Тривалість:
Місце проведення: ауд. 607, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Програма VI щорічної студентської наукової конференції «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спілкування».

• Ібрагімова Лола, Лисенко Марина. Тема доповіді: «Boss – Employee Relationships». Фінансово-економічний факультет, ІV курс; науковий керівник – Н. М. Дюканова.
  • Майстренко Анастасія, Колос Ольга. Тема доповіді: «Happiness at Work». Фінансово-економічний факультет, V курс; науковий керівник – Н. М. Дюканова.
  • Луговська Альона, Білойван Вікторія. Тема доповіді: «Banks and Banking». Фінансово-економічний факультет, II курс; науковий керівник – М. В. Чобан.
  • Бабіч Софія, Мельниченко Юлія. Тема доповіді: «How to Avoid Stress and Recover from Stress Faster». Фінансово-економічний факультет, І курс; науковий керівник – О. Ф. Загородня.
  • Рябов Владислав. Тема доповіді: «Success Story of Starbucks». Обліково-статистичний факультет, III курс; науковий керівник – О. Ф. Загородня.
  • Гунько Дмитро. Тема доповіді: «Money System». Фінансово-економічний факультет, II курс; науковий керівник – І .В. Стогній.
  • Матвєєва Марія. Тема доповіді: «The Role of Computers in Modern Life». Обліково-статистичний факультет, II курс; науковий керівник – А. Л. Касьяненко.
  • Харченко Неля. Обліково-статистичний факультет, IV курс; науковий керівник – Л. І. Никонорова.
  • Бутузов Дмитро. Тема доповіді: «Jordan Belfort». Фінансово-економічний факультет III курс, науковий керівник – Т. Ф. Погорєлова.

Заключне слово – завідувач кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук, доцент М. М. Горюнова.

Початок конференції об 11:40.