Тривалість:
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА., м. Київ, 04107

Запрошуємо на Круглий стіл «Актуальні питання підготовки фахівців та науковців з аудиту в контексті змін у законодавстві України». Початок о 10:00.

Організатори Круглого столу:

• Національна академія статистики, обліку та аудиту,
  • Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» МОНУ,
  • Аудиторська Палата України.

До участі у засіданні круглого столу запрошуються викладачі та дослідники закладів вищої освіти України, практикуючі аудитори.

Збірник тез та виступів за результатами засідання круглого столу буде розміщений в інституційному репозитарії Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Тези та тексти виступів надсилати за адресою оргкомітету.

Контактна інформація

Кабінет 68-А, Кафедра аудиту та підприємництва, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, Україна, 04107

Відповідальна особа для контактів: Кушнір Євгеній Олегович