У гостях Сновидовицького ліцею Рокитнівської селищної ради Рівненської області

20 травня 2024 року к.е.н., доцентом, доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вітою Фединою та здобувачкою першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Христиною Ражик у форматі онлайн/офлайн було проведено профорієнтаційну роботу у Сновидовицькому ліцеї Рокитнівської селищної ради Рівненської області.

Під час зустрічі випускникам ліцею було презентовано освітні програми Національної академії статистики, обліку та аудиту і спеціальності коледжів, роз’яснено умови цьогорічного вступу та акцентовано увагу на перевагах навчання в Академії.

Будемо раді бачити випускників Сновидовицького ліцею Рокитнівської селищної ради Рівненської області в лавах студентів Національної академії статистики, обліку та аудиту!