Щоденні Архіви: 13.03.2023

Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Управлінський облік»

20 лютого 2023 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Управлінський облік». У заході взяли участь здобувачі вищої освіти четвертого курсу освітньо-професійної програми «Облік, аудит та оподаткування». За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Управлінський облік» перемогу в олімпіаді здобули: І місце – Подран Аня (група 19.01); ІІ місце – Кравченко Дар’я (група 19.01); ІІІ місце – Пахарина Анна (група 19.01) та Бондаренко Анна (група 19.01). Вітаємо учасників та переможців олімпіади і бажаємо подальших творчих та наукових здобутків!