Щоденні Архіви: 19.03.2023

Дискусійний онлайновий майданчик «Тарас Шевченко і сучасність»

Традиційно в березні Україна вшановує пам’ять Тараса Шевченка. У рамках відзначення Шевченківських днів члени студентських наукових гуртків «СІЧ» та «English Club» організували онлайновий дискусійний майданчик «Тарас Шевченко і Сучасність». На захід були запрошені студенти першого курсу. Надзвичайно патріотичні й переконливі думки було приємно чути від студентів. Прозвучали твори Тараса Шевченка українською та англійською мовами! Переконані, на тлі війни увиразнюється роль українського Пророка в пробудженні й становленні національної свідомості українців, їх високого патріотичного піднесення! Джерелом єднання й боротьби за свободу, безперечно, сьогодні є  шевченківське розуміння народом долі України! Модератори заходу – Наталія Діденко, канд. пед. наук, доцент кафедри іноземних мов, Ірина Стогній – старший викладач кафедри іноземних мов.