Щоденні Архіви: 17.11.2019

Тиждень фінансово-економічного факультету. День четвертий – пошук талантів.

Дебют першокурсників та канун Хелловіну, що може бути цікавішим?! Усюди прикраси із осінніх дарів природи: квіти, гарбузи, гілочки калини та горобини. Літають привиди, помаранчеві та чорні повітряні кульки, летючі миші та павуки… Атмосфера здивування, хвилювання, очікування першого виступу перед новою студентською родиною. Як сприймуть? Чи сподобається? А раптом забуду слова?! Все було просто чудово! Ви неймовірні і талановиті! Ви розумні та креативні! Вам все вдалося! Наша студентська родина поповнилася новими талантами! Танці, співи, і, навіть ілюзіоністи та металісти! Такого в нашій Академії ще не було! Вітаємо із Дебютом! Окреме велике дякуємо головному по шукачеві талантів та ідейному натхненнику Свята – Ірині Сергіївні Ігнатовій!