Щоденні Архіви: 20.11.2015

BIG DATA – сучасне явище та технологія майбутнього

19 листопада 2015 року в Академії відбувся міжкафедральний науковий семінар економіко-статистичного факультету. З доповіддю виступила в.о. завідувача кафедри інформаційних систем і технологій доцент Єршова Ольга Леонідівна. Тема доповіді: «BIG DATA – сучасне явище та технологія майбутнього». Науковий керівник семінару – завідувач кафедри прикладної математики професор Моцний Ф.В. Тема є сучасною та актуальною, по завершенні доповіді відбулася активна дискусія. На семінарі були присутні: проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, професор Шевчук В.О., декан економіко-статистичного факультету професор Пантелєєв В.П., завідувач юридичного відділу Чиж Б.І., професорсько-викладацький склад з кафедри економічної кібернетики та кафедри інформаційних систем і технологій, зацікавлена студентська молодь.