Відкрита лекція «Узагальнення та систематизація статистичних даних»

30 вересня, згідно плану роботи кафедри, к.е.н., доцентом, доцентом кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Червоною С.П. було проведено відкриту лекцію для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2 року навчання ОП «Прикладна статистика та бізнес-аналітика» Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Тема відкритої лекції: «Узагальнення та систематизація статистичних даних».

До відкритої лекції, з метою удосконалення своїх знань, приєдналися й здобувачі фахової передвищої освіти Фахового коледжа бізнесу та аналітики.

Лекцію відвідали завідувачка кафедри, к.е.н., доцент – Горобець О.О. та к.е.н., доцент, доцент кафедри – Ставицький О.В.

Під час лекції Світлана Петрівна зосередила увагу на видах групувань, класифікаційних ознаках, доступно та цікаво пояснила студентам основні правила побудови таблиць.