«Ключові джерела даних для дослідження. На прикладі написання курсових робіт»

Згідно плану роботи кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці в рамках функціонування студентського гуртка “Аналітик”, к.е.н., доцентом кафедри Горобець О.О. було проведено лекцію «Ключові джерела даних для дослідження. На прикладі написання курсових робіт».

Тему лекції було обрано невипадково, адже здобувачі вищої освіти рівня “бакалавр” другого року навчання у наступному семестрі писатимуть курсові роботи, а тому важливо уже зараз пояснити та продемонструвати студентам надійні джерела даних для майбутніх досліджень.

Під час засідання викладач ознайомила присутніх із ключовими етапами написання курсової роботи, продемонструвала сайти надійних статистичних даних та провела своєрідну “екскурсію” сайтом Державної служби статистики України, зупинившись на основних розділах ресурсу.