Відкрите заняття на тему «Digital Generation and the Use of Computers in the Digital Era»

Доцент кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук Загородня Ольга Феліксівна провела 11 жовтня 2024 року відкрите заняття з дисципліни «Ділова іноземна мова (англійська)» на тему «Цифрове покоління користувачів та використання комп’ютерів в цифрову еру (Digital Generation and the Use of Computers in the Digital Era)» зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОП «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» 3 курсу.

Метою відкритого заняття к.філол.н. Загородньої О.Ф. була активізація та поглиблення знань студентів про новітні технології, сфери та правила їх використання в сучасному світі, а також навчання основам комп’ютерної етики. В процесі заняття студентам була надана можливість вдосконалювати такі види мовленнєвої діяльності, як говоріння (обговорення цитат щодо ролі гаджетів у сучасному світі, дискусії та відповіді на поставлені проблемні питання), слухання (робота з відеоматеріалом на тему цифрового покоління користувачів), читання (читання та обговорення текстів про сфери використання комп’ютерних технологій у житті суспільства). Стрижнем заняття виступила послідовна робота з лексичним матеріалом на запропоновану тему. Студенти працювали у парах та мікрогрупах, викладач вміло поєднувала групову та індивідуальну роботу зі студентами.

Заняття відвідали декан обліково-статистичного факультету, доктор економічних наук, доцент О.І. Пилипенко; завідувач кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук, доцент М.М. Горюнова;  кандидат педагогічних наук, доцент Н.М. Діденко; ст. викладач кафедри іноземних мов І.В. Стогній; ст. викладач кафедри іноземних мов Т.Ф. Погорєлова.

Викладач Загородня О.Ф. вдало реалізувала поставлені задачі заняття. Присутні на занятті колеги відмітили активність та зацікавленість студентів, вміле оперування вивченою лексикою, жваве виконання вправ, дискусійну направленість обговорення проблемних питань, дружню робочу атмосферу. Відкрите практичне заняття доцента кафедри іноземних мов, кандидата філологічних наук Загородньої О.Ф. було проведене на високому методичному рівні із залученням технічних засобів навчання та отримало схвальні відгуки.