Відкрите лекційне заняття на тему «Етикет службового листування»

20 березня 2024 року доцент кафедри іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту Діденко Наталія Миколаївна провела відкриту лекцію на тему «Етикет службового листування» з дисципліни “Українська мова (за професійним спрямуванням)” для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОП «Облік, аудит та оподаткування», «Прикладна статистика та бізнес-аналітика», «Право», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

На лекційному занятті були представлені сучасні методи викладання, використані інтерактивні технології, онлайнові засоби навчання (сервіс Zoom, відеохостинг YouTube, онлайн-дошка Padlet, застосунок Wordwall, платформа Learning.ua)

Студенти були успішно залучені до роботи в групах, зокрема написання листів за попередньо сформованим кейсом; активно брали участь у дослідженні-моделюванні, аналізували комунікативні ситуації. Лекційне заняття пройшло в дружній навчальній атмосфері й отримало схвальні відгуки від колег, викладачів кафедри іноземних мов.