Святкування Масниці у НАСОА

В Україні з 11 по 17 березня святкують Масницю (інші назви – Колодій, Масляна, Сирний тиждень). Cвято сягає часів язичництва, відзначали його в Київській Русі, тобто, в Україні. Традиційно, цього тижня готували вареники з сиром, а також млинці.

У Національній академії статистики, обліку та аудиту, дотримуючись звичаїв та традицій, відбулося святкування Масниці, в рамках якого, студентів та професорсько-викладацький склад пригощали млинцями з варенням, сиром, грибами, а також дерунами зі сметаною.

Окрім викладачів та студентів, на святкування завітали ректор НАСОА, доктор наук з державного управління, професор – Осауленко Олександр Григорович та доктор економічних наук, професор з Університету Пантеон-Сорбонна, Париж І (Франція) – Васєчко Ольга Олександрівна.

Святкування відбулося в приємній та теплій атмосфері!

Дякуємо організаторам та присутнім за позитивні емоції та відчуття домашнього затишку у цей непростий час!